close
Gezi İpuçları

Gezen Kafa & Travel Bakery İle Seyahat Üzerine

Geçtiğimiz Çarşamba akşamı sitemizin iki yazarı Gezen Kafa ve Travel Bakery olarak Facebook’ta Sırtçantalı Seyahat grubunda bir canlı yayın gerçekleştirdik. Hiç hazırlanma fırsatımızın olmadığı ve bizim için ani gelişen bir programdı, bu nedenle biraz heyecanlıydık. Hatta ne yalan söyleyeyim başta baya heyecanlıydık, ancak yayın ilerledikçe çok keyifli bir hal aldı ve Gezen Kafa & Travel Bakery ile seyahat üzerine durmadan 1 saat 10 dakika boyunca konuştuk.

Gezen Kafa & Travel Bakery İle Seyahat Üzerine

Yayınımızın 45 dk ile 60 dk arasında sürmesi gerekiyordu. İlk başta saate bakarken 8 dakikayı gördüğümde biz bu yayını nasıl 1 saate çıkartacağız düşüncesi içimizi kaplamasına rağmen yayının sonunda daha anlatacak birçok şeyi bitiremedik ve 1 saat 10 dakikada kısa kesmişiz hissiyatına kapıldık. Yayında soruları ile bizi yalnız bırakmayan, yayın süresince ve sonrasında görüntüleme yapan yaklaşık 3.000 kişiye, bu fırsatı sunduğu için facebook’taki Sırtçantalı Seyahat grubuna ve yayınımız için bize ev sahipliği yapan Walters Coffee Roastery’e teşekkürlerimizi sunarız.

Yayınımızı izlemek isteyenler için yayının kaydını YouTube’a yükledik, yayınımızı aşağıdan izleyebilir ve sorularınızı yorum olarak iletebilirsiniz. İlerleyen zamanalarda daha nicelerinde buluşmak üzere.

Tags : canlı yayınfacebook sırtçantalı seyahatgezen kafaseyahat üzerinetravel bakery
Gezen Kafa

The author Gezen Kafa

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.